Hakkımızda

2007 yılında günümüze dek, Ankara Libya caddesinde günün 24 saati yeni ve kaskolu araçlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. 

Her geçen gün artan araç filomuzla kaliteli hizmet vermeyi prensip haline getirmiş olan şirketimiz diğer şehirlerde de araç kiralama hizmeti vermektedir. Yurt dışından gelen müşterilerimize yılın her dönemi kampanyalı fiyatlarımız mevcuttur. 

Araçlarımız sigortalı ve full kaskolu olup bakımları tarafımızdan periyodik olarak düzenli bir şekilde yaptırılmaktadır. Bizleri tercih etmiş olduğunuzdan dolayı teşekkürü borç biliriz. 

Açıldığımız ilk günden itibaren sürekli olarakankara araç kiralamaalanlarında sürekli olarak halkımıza hizmet etmişizdir. Sürekli olarak kalitemizi ve memnuniyetlerini dile getiren herkese çok teşekkür ederiz bu günlere gelmemizde onlara teşekkürlerimizi borç biliriz.

Ankara araba kiralama alanında çok fazla firma bulunuyor ama bizi tercih eden herkes farkımızı göz önündüründe bulunduruyor. Sürekli olaran güncellene ve bakımlı halde teslim edilen araçlarımız müşterilerimizin her daim hizmetinde bulunmaktadır.

Ankara bizi ATA OTO KİRALAMA'yı konuşuyor.